POZYCJONOWANIE STRON WROCŁAW

Powierz Nam swój cel
pozycjonowanie stron wrocław
marketing internetowy
projektowanie stron
Home Tworzenie stron www

Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych składa się z kilku etapów.projektowanie stron internetowych

1) Zapoznanie się z przeznaczeniem witryny oraz grupą docelową. Projekt strony to wspólna praca kilku osób o różnych specjalnościach: analityka, specjalisty od marketingu, grafika i programisty. Dobrze przemyślany podział projektu na etapy pozwala na optymalne wykorzystanie możliwości agencji interaktywnej.

2) Budowa koncepcji wyglądu strony. Jest to najważniejszy etap, którego celem jest uzgodnienie koncepcji między osobą projektującą stronę www, a osobą dla której strona jest projektowana. Na tym etapie określa się zawartość merytoryczną oraz formy projektowanej strony oraz propozycje rozwiązań programistycznych.

3) Po uzgodnieniu kwestii wyglądu strony, zaczynamy projektowanie grafiki pod stronę. Jeżeli osoba, dla której projektuje się stronę zaakceptuje grafikę, wtedy zaczynamy ją składać w całość.

4) Testowanie strony. Sprawdzamy jak strona zachowuje się pod różnego rodzaju przeglądarkami. Po przetestowaniu strony i uwzględnieniu ostatnich poprawek, zaczynamy promocje strony rejestrując ją w wyszukiwarkach.

Ile to kosztuje ?

poprzez-kreacjeCeny wykonanych przez nas projektów zaczynają się od 200 PLN (za internetową wizytówkę firmy) do kilku tysięcy PLN za witryny z zarządzaniem treścią i sklepem internetowym.

Jako nowoczesna firma rozpoznajemy potrzeby naszych Klientów i podchodzimy do nich indywidualnie. Nie oferujemy stałego cennika. Każdy projekt dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta.

wyroznikPrzeczytaj więcej na temat naszej usługi tworzenia stron internetowych...

 

se

google