POZYCJONOWANIE STRON WROCŁAW

Powierz Nam swój cel
pozycjonowanie stron wrocław
marketing internetowy
projektowanie stron
Home Linki sponsorowane

Kampanie linków sponsorowanych

Linki sponsorowane to alternatywny sposób reklamy w wyszukiwarkach internetowych. W stosunku do pozycjonowania różni się krótszym czasem oczekiwania na rezultaty oraz możliwością ustalenia dziennego i miesięcznego budżetu przeznaczonego na reklamę. Daje to bezpieczeństwo i pewność, że koszty reklamy nie przekroczą założonego budżetu.

Za co się płaci ?
Linki sponsorowane to reklama internetowa typu PPC (opłata za kliknięcie). Klient zamawiając usługę nie płaci za umieszczenie reklamy w wyszukiwarce, tylko płaci dostawcy reklamy niewielką sumę za każdym razem, kiedy ktoś dostanie się na jej strony internetowe poprzez kliknięcie w reklamę.

Na czym my zarabiamy?
Państwo ustalają gdzie chcą się reklamować i za jaką maksymalną kwotę. Za każdą osobę odwiedzającą Państwa stronę www zapłacicie ustaloną wcześniej kwotę. W przypadku kiedy reklama nie będzie przyciągająca i nie uzyskamy żadnych wejść na swoją stronę, nie poniesiecie żadnych kosztów. My dbamy o to, aby reklama w ramach założonego budżetu była maksymalnie efektywna. Co miesiąc przygotowujemy i wysyłamy szczegółowy raport. Nasi klienci płacą nam tylko za obsługę kampanii - 12% budżetu (nie mniej niż 150PLN netto). To jasne i przejrzyste zasady (poparte certyfikatem GAP).

Aktualnie nasza firma prowadzi kampanie w wyszukiwarkach:

  • google (google.pl, google.com, google.de, google.co.uk, google.cz i innych)
  • onet.pl
  • wp.pl

 

Różnice w rozmieszczeniu linków sponsorowanych i wyników naturalnych tłumaczy poniższy rysunek:

linki sponsorowane

 

se

google