POZYCJONOWANIE STRON WROCŁAW

Powierz Nam swój cel
pozycjonowanie stron wrocław
marketing internetowy
projektowanie stron
Home Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozwól się odnaleźć, dzięki skutecznym metodom pozycjonowania stron internetowych w najpopularniejszych wyszukiwarkach w Polsce, a także na świecie.

Szukając danego tematu w Internecie, w każdej wyszukiwarce otrzymujemy tysiące, a nawet miliony wyników. Zadaniem wyszukiwarki jest podanie jako pierwszych stron internetowych najlepiej odpowiadających zapytaniu. Naszym zadaniem jest pomóc jej, aby Twoja strona była wyświetlana jak najczęściej, jak największej liczbie osób i osobom, które chciały znaleźć dokładnie to, czego dotyczy Twoja strona.

Od wielu lat prowadzimy badania internetu, a w szczególności analizę ruchu w wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonowanie stron internetowych standardowo wykonujemy w czterech najpopularniejszych w Polsce wyszukiwarkach: google.pl, onet.pl, wp.pl oraz bing.com, ponieważ z tych wyszukiwarek każdego dnia korzysta łącznie około 96% internautów w Polsce. Na życzenie Klienta przeprowadzamy również pozycjonowanie w innych wyszukiwarkach polskich lub oraz zagranicznych.

Zawsze wykorzystujemy całą swoją wiedzę i umiejętności, starając się uzyskać jak najlepsze rezultaty pozycjonowania. Wyniki naszej pracy przedstawiamy w comiesięcznych raportach w PDF

Do wyboru masz 4 rodzaje umów:

  • z opłatą uzależnionymi wyłącznie od wyników - czyli pozycji w wyszukiwarkach, które uda nam się uzyskać. Nie ponosisz ryzyka inwestycyjnego
  • z opłatą zryczałtowaną - płacisz stałe miesięczne opłaty co umożliwia Ci lepsze planowanie budżetu reklamowego
  • z opłatą mieszaną - płacisz niewielką stałą miesięczną opłatę + premie za uzyskane wyniki
  • z opłataymi zależnymi od wygenerowanego ruchu - oferta dla większych serwisów z udokumentowanymi sttystykami ruchu

 

Zobacz cennik.

Zapoznaj się z warunkami umowy.

Zapytaj o indywidualną ofertę: biuro@anhor.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nowość: pozycjonowanie w Rosji i na Ukrainie.