POZYCJONOWANIE STRON WROCŁAW

Powierz Nam swój cel
pozycjonowanie stron wrocław
marketing internetowy
projektowanie stron
Home

Pozycjonowanie we Wrocławiu

na Web Usability 2011

pozycjonowanie we wrocławiuW listopadzie 2011 roku w ramach obchodów World Usability Day odbyła się konferencja poświęcona szeroko rozumianej komunikacji podczas tworzenia usług internetowych. Głównym celem cyklu spotkań był wzrost świadomości, a także promowanie projektowania rozwiązań użytecznych, przyjaznych i zorientowanych na użytkownika. Użytkownik stał się więc punktem wyjścia do rozpatrzenia dalszej drogi promowania w mediach internetowych.

 

W tym roku do Wrocławia przybyło wielu znakomitych specjalistów z kraju i zagranicy, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu przedstawili inne, a jakże istotne spojrzenie na zagadnienia marketingu internetowego. Profesjonaliści zajmujący się projektowaniem interakcji powinni więc brać pod uwagę ich doświadczenia.

 

Zakres omawianego podczas konferencji tematu sięga od projektowania stron, poprzez tworzenie, wdrażanie i dalszą promocję usługi internetowej, dlatego też cały proces był dodatkowo omawiany przez zaproszonych gości podczas dyskusji. Nasi specjaliści zajmujący sie pozycjonowaniem stron internetowych brali udział w spotkaniach i poruszali tematy pozycjonowania we Wrocławiu. Tworzenie produktów przyjaznych dla użytkownika niesie ze sobą nie tylko wzrost świadomości wśród twórców, ale przede wszystkim wzrost zainteresowania się danym produktem.